IT služby, správa sítě, IT servis a IT-outsourcing, professional IT services, IT Kladno, IT Praha, IT ČR, IT Česká Republika

Využijte všech výhod,
my vám pomůžeme s přesunem a správou vašich dat.

Microsoft 365 vám ušetří
náklady i čas

Chcete nastavit Microsoft 365?

Microsoft (OFFICE) 365.

Microsoft 365 je inovativní, efektivní řešení pro vaši firmu. Využívá tradiční aplikace Microsoft Office a přidává výhody cloudového úložiště. Převedeno do praxe budete moct online pracovat na jednom projektu z několika různých počítačů, budete ve spojení se svými kolegy. Práce na home office nebude problém.

Microsoft 365 zlepší vaše workflow.

Využijte všech výhod, my vám pomůžeme s přesunem a správou vašich dat.

Microsoft 365 je inovativní, efektivní řešení pro vaši firmu. Využívá tradiční aplikace Microsoft Office a přidává výhody cloudového úložiště. Převedeno do praxe budete moct online pracovat na jednom projektu z několika různých počítačů, budete ve spojení se svými kolegy. Práce na home office nebude problém.

Microsoft 365 je účinný pomocník ve firmách

Microsoft 365 je cloudové řešení od Microsoftu pro spolupráci v rámci organizace. S Microsoft 365 naplánujete svůj firemní projekt, zorganizujete pomocí sdíleného kalendáře např. týdenní práci s kolegy a zabezpečíte firemní data. Také můžete umožnit svým zaměstnancům efektivně pracovat na home office. Získáte bezpečné, funkční, rychlé a uživatelsky přátelské prostředí pro všechny své zaměstnance.

Ušetřete náklady a vyměňte nefunkční a roztříštěné informační technologie

S cloudovým řešením získáte jednotný způsob, jak vyřešit všechny potřebné kancelářské i organizační procesy s minimálními náklady. Úložiště v cloudu je maximálně zabezpečené, ubyde vám starost o bezpečnost vašich dat. Zároveň s Microsoft 365 splníte požadavky, které plynou z nařízení o GDPR (ochraně osobních údajů).

Další výhody Microsoft 365

Licence není vázaná na určitý počítač, aplikace jsou volně přenositelné na další zařízení. Je možné je nainstalovat i na notebooky, tablety i smartphony. Další aktualizace jsou bezplatné. Aplikace Office ukládají ve výchozím nastavení vaše dokumenty do online úložiště OneDrive, jsou automaticky zálohovány a máte je neustále k dispozici v poslední verzi. Ve své práci můžete pokračovat i bez internetu. Soubory se automaticky zaktualizují při dalším připojení.

Pracovat můžete odkudkoliv

Získáte prostředí, ve kterém budou vaše soubory v bezpečí a přístupová práva zaměstnanců budete mít pod kontrolou. Pro online schůzky s kolegy jsou připravené Microsoft Teams. Microsoft 365 obsahuje všechny oblíbené kancelářské aplikace jako je Word, Excel, Power Point, Outlook. Svoje dokumenty můžete upravovat v PC na pracovišti, pokračovat doma na notebooku nebo provést drobné úpravy po cestě na telefonu či tabletu.

MIGRACE VAŠICH DAT PROBĚHNE RYCHLE A EFEKTIVNĚ.

1

Zjištění stavu

Provedeme analýzu vašich dat a navrhneme možnosti vylepšení. Vybereme nejvhodnější licenci a aplikace. Připravíme zdrojové a cílové prostředí.

2

Jak dlouho bude trvat migrace

Zvládneme ji od pár hodin po maximálně jeden víkend. Záleží na objemu vašich dat.

3

Pracujete bez přerušení

Při migraci neznamenáte žádný výpadek služeb, na které jste zvyklí.

4

Všechny důležité aplikace ihned k použití

S aplikací Microsoft 365 získáte zdarma Teams, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote. Doporučíme další vhodné aplikace.

5

Zaškolení všech uživatelů je samozřejmostí

Nenecháme vás tápat v novém prostředí.

6

Co bude dál

Budeme pro Vás k dispozici, než se s prostředím důkladně seznámíte. I nadále se na nás můžete spolehnout při řešení nových situací. O všech novinkách vás budeme průběžně informovat.

Někteří z našich klientů.

Připravíme Vám řešení na míru, nezávazně.

Potřebujete se poradit?

Zajímá Vás cena IT služeb?

Zavolejte, napište, navštivte nás!

Jateční 3404
272 01, Kladno
Česká republika

Mlýnská 219
671 03, Vranov nad Dyjí
Česká republika

    Jméno

    Email*

    Telefon

    Jak Vám můžeme pomoci?

    Call Now ButtonNezávazná poptávka