IT Outsourcing, Správa sítě, IT Infrastruktura, Podpora, Helpdesk ANESYS Praha, Kladno, Znojmo

Outsourcing IT = Vaše IT oddělení

Ušetřete náklady s IT outsourcingem!

Více o IT Outsourcingu od Anesys

Outsourcing IT vám ulehčí práci.

Věnujte se pouze činnostem, které jsou pro vaši firmu nejpřínosnější a které umíte nejlépe. Nám přenechejte starosti, ušetříme váš čas i náklady s chodem vašeho IT oddělení. Služba IT Outsourcing, kterou poskytujeme, zajistí bezproblémový chod všech vašich počítačů, tiskáren, serverů. Využíváním outsourcingu IT získáte kvalitní odbornou péči se 100% garancí funkčnosti hardwaru i softwaru.

Zbavte se starostí s IT oddělením a jeho vybavením.

1

Získáte svého IT správce

Váš dedikovaný IT specialista bude pečlivě dbát o všechny Vaše počítače, servery, počítačovou síť, síťová zařízení, informační systémy, softwarové aplikace, periferie jako tiskárny, webové stránky a další…

2

Vždy dostupná IT podpora

Váš It správce bude zastupitelný dalšími našimi IT techniky proto, abyste neustále fungovali bez jediného problému a vždy měli k disposici profesionála, který se o Vás postará.

3

Můžete se na nás obrátit se vším

Vždy ochotně poradíme, pomůžeme nastavit počítač, tiskárnu, síť a servery, poradíme při práci s aplikacemi, cloudem a mnoho dalšího.

4

Pravidelné kontroly

Provádíme pravidelné kontroly systémů Vašich serverů, pravidelné aktualizace operačních systémů i aplikačního software

5

Navrhneme nejoptimálnější řešení

Pro jakýkoliv požadavek, najdeme nejlepší řešení. Máme mnohaleté zkušenosti od zákazníků z různých odvětví a rozličných velikostí.

6

Proaktivní přístup

Budeme pro Vás k dispozici, kdykoliv budete potřebovat IT podporu a o všech krocích vás budeme průběžně informovat.

7

IT dohled a IT monitoring

Náš profesionální monitorovací systém dohlédne i na nejmenší detaily nejen Vašeho IT, ale i provozu, skladovacích prostor a výrobních zařízení.

8

Zálohování dat jak se patří

Zálohování nejen nastavíme, ale na denní bázi kontrolujeme výsledky a pravidelně testujeme obnovu zálohovaných dat a systémů, abychom byli připraveni na případnou havárii IT infrastruktury.

9

Lokální podpora je samozřejmostí

Můžete si vybrat, zda podporu budete využívat v českém nebo anglickém jazyce.

Co pro vás znamená Outsorcing IT.

Převezmeme části nebo celou IT agendu vaší organizace. Vyřešíme všechny IT potřeby, a to od implementace a podpory infrastruktury, až po poskytování profesionálních služeb v oblasti řízení informačních technologií. Může se jednat o správu sítí, provoz serverů, správu databází, IT bezpečnost, správu webových stránek a další.

Zanechte nám Vaše číslo, zavoláme Vám.


   
  IT outsourcing

  Bezpečnost vašich dat je plně zajištěná

  Všechna data jsou chráněna před neoprávněným přístupem a dodržujeme příslušné bezpečnostní normy. Pomůžeme vám s analýzou rizik a vytvoříme postup co dělat, když nějaká služba či přístroj přestane fungovat. Zajistíme za vás bezpečnost počítačů a serverů, integrujeme antivir, antimalware, XDR,  nakonfigurujeme síťový firewall, zajistíme pravidelné aktualizace OS a IS, ale i šifrování a pokročilou ochranu Vašich dat. Pravidelné zálohování je pod dohledem monitoringu zálohovacích systémů a kontroly automatických záloh, včetně pravidelných testů obnovy zálohovaných dat pro zajištění business continuity.

  Přenechání IT správy

  Je dobré využít všechny služby nebo jenom část?

  Záleží na potřebách a rozpočtu Vaší firmy. Můžete vyžadovat celý IT outsourcing. Možná vám postačí jen některá část, např. správu webových stránek, vzdálenou správu počítačů, IT specialistu jen na krátký časový úsek, např. na zaškolení… Pomůžeme vám vybrat způsob, který bude nejlépe vyhovovat právě potřebám vaší organizace.

  finační stránka IT outsourcingu

  Je pro vás služba vhodná?

  Outsourcing IT je vhodný zejména pro společnosti, kterým se nevyplatí budovat a udržovat vlastní IT oddělení, a přesto potřebují mít funkční, spolehlivou a zabezpečenou IT infrastrukturu nebo např. spravovat webové stránky. Je vhodný jak pro větší firmy s několika servery a vlastní infrastrukturou, tak i pro menší společnosti s větším množstvím samostatných PC.

  ANESYS IT služby, profesionální správa sitě, věnujte se svému podnikání

  Přehled IT služeb

  Vytvoříme váš seznam všech IT služeb, který zahrne, co potřebujete ke své kvalitní a bezproblémové práci. Všechno bude fungovat, jak se domluvíme a naplánujeme. Povedeme vaši dokumentaci.
  Během práce vytváříme a udržujeme standardní dokumentaci, díky které máte vždy komplexní přehled o IT vaší společnosti.

  Někteří z našich klientů.

  Připravíme Vám řešení na míru, nezávazně.

  Potřebujete se poradit?

  Zajímá Vás cena IT služeb?

  Zavolejte, napište, navštivte nás!

  Milady Horákové 2726
  272 01, Kladno
  Česká republika

  Mlýnská 219
  671 03, Vranov nad Dyjí
  Česká republika

   Jméno

   Email*

   Telefon

   Jak Vám můžeme pomoci?

   Call Now ButtonNezávazná poptávka